Особливістю сучасної війни є велика кількість людей, які пережили полон, окупацію та піддавались тортурам. Люди, які пережили полон, катування, зазнали сексуального насильства, можутьмати тривалі наслідки як фізичного, так і психологічного характеру. Цього «невидимого ворога», який їх переслідує, не так просто розпізнати й надати відповідну допомогу.
Проект піднімає цю гостру проблему, яка не закінчиться із закінченням війни, а стане визначальною для українського повоєнного суспільства. В даному проєкті ми сприяємо збору та обміну знаннями та найкращими практиками для підвищення потенціалу та розробки стандартизованих програм лікування травм і соціальної інтеграції в Україні.
Надаємо перевагу передачі знань між Україною та іншими країнами,розширює зв’язок між українськими та міжнародними фахівцями та неурядовимиорганізаціями щодо лікування травм та полегшення адаптації та соціальної реінтеграції з урахуванням досвіду полону та тортур.
Маємо на меті підвищити доступність теоретичних знань та практичну значущість для лікування травм після полону та тортур, а також реінтеграції постраждалих у суспільство в Україні. Спрямований на сприяння відродженню та соціальній інтеграції військових і цивільних, які пережили полон тортури.
В рамках проєкту «Покращення якості психологічної допомоги людям, які пережили полон та катування, а також членам їх родин» в партнерстві Libereco Partnership for Human Rights за фінансової підтримки Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки.