Для фахівців у сфері психічного здоров’я, які працюють з ветеранами та членами їх родин, ми пропонуємо цікаву та інформативну програму, що складається з двох частин, з метою надання актуальної інформації про психосоціальну підтримку осіб, які стали жертвами втрати кінцівок.
У Частині I ми дослідимо основні психологічні проблеми, з якими зіштовхуються люди, що втратили кінцівки, а також розглянемо корисні доказові інтервенції для їхньої реабілітації та відновлення.
У Частині II ми звернемося до більш поглиблених тем, включаючи терапію індивідуальну, сімейну та групову, етичні аспекти та створення систем підтримки для клініцистів, які працюють з постраждалими від втрати кінцівок.
Метою цього навчання є:
- Визначення ключових психосоціальних проблем, з якими стикаються люди з втратою кінцівок.
- Вивчення фізіологічних реакцій та клінічних втручань, спрямованих на підтримку позитивної психологічної адаптації.
- Застосування основних принципів кризового втручання та розвиток етичних стратегій.
Методи навчання включають презентації з активною участю учасників, використання прикладів випадків та обговорення, відео приклади та дискусії в малих групах.
В рамках проекту «Посилення спроможності надавачів послуг з психічного здоров'я з урахуванням унікального українського досвіду в роботі з травмами війни». Проект реалізує Ресурсний Центр «Лісова Поляна», що був створений в рамках проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який впроваджує організація Пакт.